Aranżacja balkonów w Krakowie

Czasem mamy możliwości, by zaprojektować i wykonać ogród przy domu, ponieważ zwyczajnie nie ma na to miejsca. Wtedy namiastkę tego miejsca możemy przenieść na balkon. Ogród Expert to firma, której specjalnością jest nie tylko organizowanie przestrzeni ogrodu, ale także aranżacja balkonów. Dzięki naszej ofercie macie Państwo możliwość cieszyć się z ciekawie i funkcjonalnie zaprojektowanego balkonu.

Ogranicza nas tylko przestrzeń

Organizacja balkonu to zadanie dla osób kreatywnych, które widzą więcej, potrafią znaleźć zastosowanie dla każdego centymetra danej przestrzeni. Jedyne, co może ograniczać to metraż miejsca. Nie każdy posiada w swoim domu balkon, który rozciąga się na kilka metrów. Nasi pracownicy doskonale to rozumieją. Przygotowując projekt aranżacji balkonu maksymalnie wykorzystają potencjał danego miejsca. Dzięki ich kreatywnym pomysłom nawet najmniejszy balkon w bloku może stać się miejscem relaksu.

aranzacja-balkonow kraków

Zacznij od podłogi

To pierwszy krok w stronę pięknego i funkcjonalnego balkonu. Po czymś trzeba chodzić, jednak materiałów, z których możemy wykonać podłogę jest wiele. Płytki, terakota, a może drewno. Każdy z tych materiałów ma wiele zalet, ale także wady. Nasi pracownicy, jako specjaliści doskonale dopasują podłogę do całego projektu balkonu, ale także wybiorą ten, który będzie najbardziej odpowiedni dla mieszkańców.

Pora na umeblowanie

Meble na balkon należy wybrać pod kątem wielkości miejsca. Stół oraz fotele to dobre rozwiązanie dla przestronnych balkonów. Jeśli jednak nie mamy za dużo miejsca można balkon możemy uzupełnić krzesłami, które z łatwością przesuniemy lub wyniesiemy, dzięki czemu sprzątanie nie będzie zbyt uciążliwe. Fachowa pomoc naszych specjalistów z pewnością ułatwi Państwu wybór.

Nie zapominajmy o detalach

Kiedy już mamy po czym chodzić oraz gdzie siedzieć, należy pomyśleć o stosownych dodatkach i ozdobach. W zależności od metrażu kilka kwiatów lub niewielkich krzewów z pewnością ożywi przestrzeń. Donice na podłodze oraz na balustradzie. Oprócz roślinności warto pomyśleć o różnych ozdobach, poduszkach, tkaninach, a także oświetleniu. W Ogród Expert wiemy, że detale są równie ważne, co reszta, dlatego przygotowując projekt Państwa balkonu umieścimy w nim stosowne dekoracje, dzięki którym miejsce nabierze niepowtarzalnego uroku.

W Ogród Expert zmienimy Państwa balkon w miejsce, do którego będzie wracać każdy domownik. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu nawet najmniejsza przestrzeń stanie się ulubionym miejscem wypoczynku, do którego będą Państwo wracać.

Działamy na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków