Cięcie i formowanie roślin

Firma Ogród Expert to nie tylko projekty oraz kompleksowe wykonywanie ogrodów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także cięcie i formowanie roślinności. Dzięki tym pracom Wasz ogród będzie wyglądał jak z bajki. Nasi pracownicy dbają o każdy szczegół, cechują się cierpliwością oraz starannością, dlatego warto nam zaufać także w tej kwestii.

Oczywiście można te prace wykonać samemu, jednak jak już wspominaliśmy jest to zadanie czasochłonne, wymagające od tego, kto je robi solidności, precyzji, a także pewnej ręki. Powierzając to zadanie naszym pracownikom zapewniacie sobie Państwo piękny ogród na długi czas.

Trudne geometryczne kształty – specjalność naszej firmy

Dla pracowników Ogród Expert nie ma rzeczy niemożliwych. Od wielu lat stoimy na wysokim poziomie pod względem estetyki oraz precyzji wykonywanych cięć oraz formowań roślin. Nasze doświadczenie jest gwarancją dobrze wykonanej pracy. Formowanie oraz cięcie nie należy do prac najłatwiejszych. Należy do nich m.in układanie młodych pędów czy naginanie.

cięcie formowanie roślin kraków (2)

Dobry sprzęt gwarancją pięknego wyglądu

Nie wszystkie drzewa czy krzewy dobrze znoszą formowanie, dlatego warto udać się po poradę do naszych pracowników, którzy chętnie pomogą dobrać najlepszą metodę cięcia. Chcąc uzyskać pożądany efekt potrzeba również odpowiednich narzędzi. Nie każdy dysponuje szablonami lub piłami, dzięki którym cięcie i formowanie roślinności jest o wiele łatwiejsze.

Przy wykonywaniu prac warto posłużyć się szablonami. Po ich nałożeniu wyraźnie widać, które pędy należy przyciąć. Nasza firma będąc na rynku od wielu lat poznała różne metody, dzięki którym wykonywane projekty przyciągają wzrok. Nasza wiedza to nie tylko, jak ciąć i formować, by rośliny uzyskały prezentowały się, jak najlepiej. Jako specjaliści w temacie ogrodnictwa wiemy, kiedy dane rośliny przycinać. Nie zawsze jest odpowiednia pora, by chwycić za piłę.

W ramach wykonywanych usług oferujemy także cięcie żywopłotów. Jest to jeden z zabiegów pielęgnacyjnych. Przycięty żywopłot stanowi dobrą alternatywę dla ogrodzenia. Nasza firma wykona dla Państwa odpowiednie przycięcie, dzięki któremu Wasz żywopłot uzyska ciekawy kształt.

Puść wodze fantazji

Formowanie oraz cięcie to nie tylko umiejętności ogrodnicze, ale także manualno-artystyczne. Przy tej pracy potrzeba zarówno dobrej ręki, jak i wprawnego oka. Dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. Ogród Expert to gwarancja estetyki, zadbanego ogrodu oraz dobrze wykonanej pracy. Tchniemy w Państwa ogród nowego ducha!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy na terenie Krakowa i okolic.

Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków