Karczowanie, przygotowywanie terenu pod inwestycje budowlane

Przyjmujemy zlecenia na przygotowanie terenu pod inwestycje budowlane, w tym na karczowanie działki na terenie Krakowa. To usługa o dwojakim znaczeniu: z jednej strony może znacznie obniżyć koszty kupowanej przez Państwa działki pod budowę (tańsze jest późniejsze przysposobienie terenu do budowy niż kupienie już przygotowanej działki), z drugiej – znacząco podniesienie wartość (użytkową i rynkową) działki wystawianej przez Państwa na sprzedaż. Wykonujemy karczowanie oraz kompleksowe przygotowywanie terenu pod inwestycje budowlane zarówno dla osób prywatnych, jak i firm deweloperskich.

Przygotowywanie terenu pod inwestycje budowlane – karczowanie

Karczowanie to niezbędny element rekultywacji terenów inwestycyjnych. Pozwala pozbyć się podziemnych części drzew i krzewów, dzięki czemu umożliwia ponowne zagospodarowanie działki. Przygotowywanie terenu pod inwestycje budowlane nie może obejść się bez karczowania. Wykonamy je dla Państwa, bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w branży, z użyciem profesjonalnych maszyn. Karczowanie najlepiej zlecić zewnętrznej, specjalistycznej firmie, ponieważ nieumiejętnie wykonywane niesie zagrożenie zarówno dla infrastruktury działki oraz budynków znajdujących się w jej pobliżu, jak i dla zdrowia i życia osób przebywających w okolicy karczowanego terenu. Nasi pracownicy zapewniają stuprocentowe bezpieczeństwo oraz efektywność usługi.

Karczowanie przygotowywanie terenu pod inwestycje budowlane (2)

Ogród Expert – kompleksowe przygotowywanie terenu pod inwestycje budowlane

Oferowane przez nas Klientom biznesowym przygotowywanie terenu pod inwestycje budowlane to nie tylko karczowanie. To kompleksowa usługa, obejmująca wszystkie czynności, które trzeba wykonać, zanim na teren działki wejdzie ekipa budowlana. 

Przygotowywanie terenu pod inwestycje budowlane zawiera:

– wycinkę,
– karczowanie,
– mulczowanie,
– usuwanie karp,
– zebranie kamieni,
– wywóz bio odpadów.

przygotowywanie terenu pod inwestycje budowlane (3)


Profesjonalne przygotowanie działki przywraca jej pełną używalność inwestycyjną, przy okazji zwiększając również jej wartość rynkową. Dlatego przygotowywanie terenu pod inwestycje budowlane jest usługą, która zainteresuje strony chcące zarówno kupić, jak i sprzedać teren pod budowę. Niezależnie od tego, czy ma na nim stanąć budynek mieszkalny, galeria handlowa czy obiekt sportowy, właściwe przygotowanie gruntu jest niezbędne do uzyskania zezwolenia na prace budowlane.

Przygotowywanie terenu pod inwestycje budowlane w Krakowie z Ogród Expert to szybki i profesjonalny sposób na przywrócenie wartości inwestycyjnej Państwa działce! Działamy precyzyjnie i fachowo, oferując przy tym atrakcyjną wycenę.

Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków