Ogród Expert – zrobimy to za Ciebie!

Dokładne wykonanie ogrodu to czasochłonny i precyzyjny proces. Przede wszystkim należy mieć w głowie dokładny projekt, tego, co chcemy finalnie uzyskać. Nie każdy ma na tyle czasu, by opracować plan ogrodu, a następnie go zrealizować. Każdy ma wiele obowiązków i nie zawsze jest czas na to, by zajmować się jeszcze naszym zielonym przydomowym zakątkiem. W takim przypadku firma Ogród Expert jest do Państwa dyspozycji!

Pracownicy Ogród Expert posiadają wieloletnie doświadczenie w branży projektowania oraz kompleksowego wykonywania ogrodów. Realizujemy projekty od podstaw, każdemu klientowi przedstawiając indywidualny plan zagospodarowania przestrzeni. Każdy centymetr, który zdecydują się Państwo poświęcić na ogród, zostanie wykonany nie tylko ze smakiem, dbając o najmniejsze detale, ale także funkcjonalnie.
Oprócz tego, że ogród ma cieszyć oko, ma także być przyjazny dla mieszkańców. 

Nasi pracownicy wykonując projekt dbają o to, by każdy element był w odpowiednim miejscu. Wykonujemy nasadzenia w kwietnikach, rabatach. Sadzimy krzewy, drzewa, ale także kwiaty oraz siejemy trawniki. Zawsze dbamy, aby rośliny, które dostarczamy na miejsce były najwyżej jakości. Flora wymaga również odpowiedniego podłoża. Zapewniamy odpowiednie podłoże, które jest optymalne dla rozwoju roślinności.

Nasi specjaliści wiedzą, że na piękny ogród składa się nie tylko roślinność. Równie ważne jest także wykończenie: murki, oczko wodne, rabaty, ale także różnego rodzaju meble ogrodowe. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by realizowany projekt, był wykonany bez zarzutów, a każdy element znajdował się tam, gdzie został przewidziany w planie.

kompleksowe wykonanie ogrodu

Zaufaj fachowcom i ciesz się wspaniałym ogrodem!

Ogród to wizytówka naszego domu, dlatego warto zadbać o jego dokładne oraz piękne wykonanie. Posiadając piękny zielony zakątek możemy zaimponować naszym gościom. Zadbany, kolorowy ogród pozostanie w ich pamięci, będzie to świetne miejsce do spędzania czasu, możemy do niego zaprosić znajomych. Samodzielne zaprojektowanie oraz wykonanie ogrodu jest czasochłonne i nie zawsze będzie to zrobione, tak jakbyśmy sobie to wymarzyli, dlatego warto takie zadania powierzyć odpowiedniej firmie, takiej jak nasza.

Zadzwoń do nas i przekonaj się, jak piękny może być Twój ogród!

Ogród Expert to firma dla tych, którzy cenią sobie dokładność, kreatywne rozwiązania, ale także szybkość. Nasze usługi realizujemy sprawnie, ale również bardzo precyzyjnie. Naszym celem jest maksymalne zadowolenie klienta. Wasze uznanie to dla nas największa nagroda.

Zachęcamy do przejrzenia naszej pozostałej oferty.
Czekamy na Państwa maile i telefony!


Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków