Konstrukcje drewniane, tarasy, pergole, altany

Współczesne ogrody to połączenie drzew, krzewów, kwiatów, pięknego, gęstego trawnika, różnych ozdób w postaci oczka wodnego, alejek, ale także konstrukcji drewnianych takich, jak pergole, altany czy tarasy. Ogród Expert w swoim szerokim zakresie usług posiada również i te ostatnie. Projektując oraz realizując kompleksowe wykonanie ogrodu na życzenie klienta uwzględniamy także i konstrukcje drewniane.

Drewno w ogrodzie – uniwersalne piękno

Niezależnie od stylu, w jakim urządzony jest Państwa ogród, drewniane konstrukcje zawsze będą jego genialnym dopełnieniem. Drewno niezmiennie od setek lat jest materiałem uniwersalnym, który łączy w sobie tradycję oraz nowoczesność. Zbudowane z niego altany, pergole, stoliki czy krzesła i fotele będą idealnie komponować się z Państwa ogrodem.

Ogród Ekspert zapewni Państwu najwyższej jakości konstrukcje, wykonane z podstawowych europejskich gatunków drewna. Dzięki zastosowaniu materiału organicznego meble ogrodowe będą tworzyć spójną całość razem z otaczającą ją roślinnością.

Taras – idealne miejsce na spotkania z bliskimi

Taras w ogrodzie to jedno z lepszych miejsc do zorganizowania letniego rodzinnego obiadu, imprezy dla znajomych czy zwyczajnie zrelaksowania się po całym dniu. Jego obecność w ogrodzie jest swoistą zachętą do spędzania w nim więcej czasu. Ogród Ekspert wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Nasza firma wysłucha każdej propozycji, zaproponuje swoje rozwiązanie, doradzi, jaki kształt, kolor oraz nawierzchnia będzie najlepsza dla danego ogrodu i domu.

Konstrukcje drewniane, tarasy, pergole, altany

Pergole – ochrona przed słońcem

Pergole mają wiele funkcji, jednak jedną z najbardziej istotnych jest zacienianie tarasu lub innej części ogrodu. To bardzo dobry wybór, dla tych z Państwa, którzy nie chcą zrezygnować zupełnie z promieni słonecznych, ale zbyt duży upał może być uciążliwy. Oprócz tworzenia cienia, pergola może także służyć do podpierania pnączy kwiatów czy elementów oświetlenia. Ogród Expert znając różne potrzeby naszych klientów, jest w stanie zaproponować Państwu piękne pergole, oferując także ich montaż.

Altana – miejsce do wypoczynku

Altana w ogrodzie uzupełnia przestrzeń i tworzy miejsce do odpoczynku czy zorganizowania przyjęcia dla znajomych. Dzięki zadaszeniu chroni przed słońcem lub deszczem, więc można w niej przebywać niezależnie od pogody. Nasi pracownicy posiadają wiedzę, podpartą wieloletnim doświadczeniem, oferują Państwu wiele rodzajów altan, które następnie zamontują w ogrodzie.

Ogród Expert to gwarancja jakości wykonywanych usług oraz trwałości konstrukcji drewnianych. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą pozostałą ofertą!

Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków