Koszenie trawy, wywóz liści, cięcie żywopłotów w Krakowie

Wśród usług ogrodniczych oferowanych naszym Klientom biznesowym znajdują się podstawowe działania z zakresu pielęgnacji i dbania o czystość zieleni: koszenie trawy, wywóz liści oraz cięcie żywopłotów. To czynności, które muszą być wykonywane regularnie, żeby tereny zielone nie uległy zaniedbaniu. Mogą jednak wymagać specjalistycznego sprzętu oraz umiejętności. Nie lubisz kosić? Na firmowym trawniku zalegają jesienne liście? A może brak Ci sprzętu do przycięcia wysokiego żywopłotu? Wybierz Ogród Expert i skorzystaj z profesjonalnych usług ogrodniczych. Wykonamy koszenie trawy, wywóz liści i cięcie żywopłotów w okolicy Krakowa – z nami kompleksowo zadbają Państwo o swoją zieleń!

Koszenie trawy w Krakowie – ważniejsze niż myślisz

Gęsty, lśniący i soczyście zielony trawnik to piękna wizytówka każdej nieruchomości. Bardzo duży wpływ na to, czy uda nam się doprowadzić trawnik do takiego stanu idealnego ma… koszenie trawy! Trzeba robić to regularnie, umiejętnie, właściwym i naostrzonym sprzętem oraz w odpowiednim czasie. 

Nasi pracownicy to doświadczeni ogrodnicy z zamiłowania. Wykonają dla Państwa profesjonalne koszenie trawy, biorąc pod uwagę:
– wielkość trawnika
– potrzebę systematyczności
– wiek trawnika
– porę roku, dnia
– warunki pogodowe
– optymalną wysokość źdźbeł trawnika
– odpowiednią technikę.

koszenie trawy wywóz liści kraków (2)

Koszenie trawy na terenie Krakowa

Zamów fachowe koszenie trawy z Ogród Expert i stwórz trawnik, który zachwyci wszystkich klientów, odwiedzających Twoją firmę!

Wywóz liści i kłopot z głowy!

Zalegające liście, zwłaszcza w pełni okresu jesiennego, to nie lada wyzwanie. Należą do tzw. odpadów zielonych. Wyglądają nieestetycznie, z czasem wydzielają specyficzny zapach, a do tego raz zgrabione z powrotem roznoszą się po całym trawniku z kilkoma podmuchami wiatru. Dlatego, aby uwolnić naszych Klientów od każdego z tego problemu, oferujemy sprawny wywóz liści. Zapewniamy szybką i fachową obsługę. Zdecyduj się na wywóz liści i ciesz się zadbanym, eleganckim trawnikiem nawet w środku jesieni!

koszenie kraków, wywóz liści kraków (3)

Cięcie żywopłotów – między sztuką, a pielęgnacją


Cięcie żywopłotów to jeden z zabiegów pielęgnacyjnych, dzięki któremu zieleń nabiera pożądanego kształtu, odpowiedniej gęstości i wysokości. Co więcej, cięcie żywopłotów pobudza zieleń do prawidłowego wzrostu po zimowym zastoju. Aby przyniosło zamierzone efekty, musi być wykonywane regularnie. Cięcie żywopłotów, zwłaszcza przy nieruchomościach biznesowych, warto powierzyć profesjonalistom.

Wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności ogrodniczych, ale również manualno-artystycznych oraz wprawnego oka. Wykonamy dla Państwa fachowe cięcie żywopłotów, zgodne z najwyższymi standardami sztuki ogrodniczej.

Koszenie trawy, wywóz liści i cięcie żywopłotów z Ogród Expert na terenie Krakowa to idealne rozwiązanie, by cieszyć się kompleksowo zaopiekowaną zielenią.


Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków