Nasadzenia we wnętrzach biur oraz apartamentów na terenie Krakowa

Firma Ogród Expert wykonuje profesjonalne nasadzenia we wnętrzach biur oraz apartamentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy wiemy, jak zaaranżować roślinność w taki sposób, żeby nie tylko uatrakcyjniała wnętrze, ale także pozytywnie wpływała na korzystanie z pomieszczeń pracowniczych i mieszkalnych. Chcą Państwo podnieść wydajność pracowników i polepszyć ich samopoczucie w biurze? A może roślinność jest brakującym elementem w Państwa apartamentach mieszkalnych lub tych na wynajem? Odpowiedź jest jedna: nasadzenia we wnętrzach biur oraz apartamentów z Ogród Expert!

nasadzenia w biurach kraków

Nasadzenia we wnętrzach biur oraz apartamentów. Czym są i dlaczego warto?

Nasadzenia to ogólna nazwa sadzenia roślinności w nienaturalnych warunkach: przestrzeniach miejskich i zamkniętych, ograniczonych wnętrzach. Dzięki rozwiązaniom nowoczesnego ogrodnictwa można stworzyć piękne aranżacje naturalnej, bujnej zieleni nawet w biurowcu lub apartamentowcu znajdującym się w centrum wielkiego miasta. 

Właśnie temy służą należące do naszej oferty dla Klientów biznesowych nasadzenia we wnętrzach biur oraz apartamentów. Choć wielu wydaje się zbędną i jedynie dekoracyjną zachcianką, roślinność w miejscu pracy czy lokalu mieszkalnym może bardzo korzystnie wpłynąć na przebywające tam osoby. 

Profesjonalne nasadzenia we wnętrzach biur oraz apartamentów:

– podnoszą jakość powietrza w pomieszczeniu,
– filtrują powietrze z toksyn, szkodliwych substancji, zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów,
– poprawiają samopoczucie i zmniejszą poziom odczuwanego stresu,
– zwiększają wydajność,
– ożywiają i ocieplają przestrzeń,
– wytłumiają hałas,
– niwelują nieprzyjemne odczucia związane z długotrwałym przebywaniem w zamkniętej przestrzeni.

aranżacja zieleni w biurach kraków (2)

 Nasadzenia we wnętrzach biur oraz apartamentów

Roślinność we wnętrzach jest nie tylko eko, ale również trendy. Dlatego nasadzenia we wnętrzach biur oraz apartamentów to bardzo pożądana usługa na rynku. Pracownicy Ogród Expert wykonują ją w najwyższej jakości – realizując nasadzenia we wnętrzach biur oraz apartamentów bierzemy pod uwagę nie tylko przeznaczenie i układ przestrzeni, umeblowanie czy wystrój, ale także właściwości roślin i ich wymagania pielęgnacyjne. 

Dbamy o to, aby wybrane rośliny i ich układ był estetyczny, a przy tym praktyczny, dostosowany do potrzeb i możliwości danego wnętrza. Nasadzenia we wnętrzach biur oraz apartamentów wykonywane w Krakowie przez Ogród Expert to gwarancja przestrzeni, w której chętnie się przebywa i jeszcze chętniej wraca!

Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków