Odśnieżanie parkingów, chodników; interwencyjne oraz w ramach abonamentu w Krakowie

Naszym Klientom biznesowym zapewniamy pełną obsługę z zakresu odśnieżania. Wykonujemy odśnieżanie parkingów i chodników, zarówno interwencyjne, jak i w ramach abonamentu na terenie Krakowa. Wiemy, jak ważne w okresie zimowym jest sprawne usuwanie zalegającego śniegu z chodników, parkingów i placów przeznaczonych dla Państwa klientów. Liczy się szybka reakcja oraz precyzja usługi, dlatego nasze odśnieżarki są zawsze w gotowości, aby wyjechać na odśnieżanie parkingów, chodników. 

Gwarantujemy satysfakcjonujący poziom wykonywanych prac, zapewniony przez najlepszej klasy sprzęt oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników. Odśnieżanie parkingów, chodników z Ogród Expert może być interwencyjne, wykonywane w trybie natychmiastowym, oraz regularne, w ramach abonamentu.

Odśnieżanie parkingów chodników kraków (2)

Odśnieżanie parkingów, chodników – obowiązek, który wykonamy za Ciebie

Odśnieżanie parkingów i chodników zimą to obowiązek ich właścicieli lub właścicieli przyległych nieruchomości, wynikający z ustawowej powinności utrzymania ich w czystości przez cały rok. Chodzi nie tylko o estetykę terenu, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo. Zalegające zwały śniegu lub tzw. śniegowe błoto mogą być powodem nieszczęśliwego wypadku. Rozwiązaniem może być odśnieżanie parkingów, chodników z profesjonalną firmą z Krakowa, jaką jest Ogród Expert. Wykonujemy je niezwykle starannie, a przy tym szybko, wypełniając za Państwa prawny obowiązek. 

Prawidłowe i systematyczne odśnieżanie parkingów, chodników zapewnia:

– bezpieczeństwo korzystających z nich osób/pojazdów,
– czystość,
– estetyczny, zadbany wygląd,
– komfort użytkowania,
– wypełnienie obowiązku nałożonego przez prawo.

Odśnieżanie parkingów chodników kraków (3)

Odśnieżanie parkingów, chodników – interwencyjne oraz w ramach abonamentu na terenie Krakowa

Oferujemy odśnieżanie parkingów, chodników interwencyjne oraz w ramach abonamentu. Sami Państwo decydują o rodzaju i ewentualnej cykliczności podejmowanej współpracy. Jaka jest różnica? Odśnieżanie parkingów, chodników interwencyjne polega na tym, że przyjeżdżamy do nagłych przypadków, także do Klientów, którzy nie współpracują z nami na stałe. Z kolei odśnieżanie parkingów, chodników w ramach abonamentu jest systematyczną usługą, wykonywaną zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. 

Na bieżąco dostosowujemy nasze działania do warunków atmosferycznych. Odśnieżanie parkingów, chodników z Ogród Expert to gwarancja, że zima już więcej Państwa nie zaskoczy!

Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków