Pielęgnacja i naprawa darni na boiskach piłkarskich w Krakowie

Wśród usług dla Klientów biznesowych oferowanych przez Ogród Expert znajduje się kompleksowa pielęgnacja i naprawa darni na boiskach piłkarskich. Darnią nazywamy splot trawy z ziemią, najczęściej w postaci tzw. trawy z rolki. Jest wykorzystywana jako powierzchnia obiektów sportowych na całym świecie. 

Darń wymaga specjalistycznej i tak samo regularnej pielęgnacji jak zwykła trawa, dlatego żeby utrzymać murawę w nienagannym stanie, pozwalającym na bezpieczną grę, niezbędna jest systematyczna pielęgnacja i naprawa darni na boiskach piłkarskich.
Pielęgnacja i naprawa darni na boiskach piłkarskich. 

Zadbaj o bezpieczeństwo zawodników

Pielęgnacja i naprawa darni na boiskach piłkarskich to nie tylko kwestia wizualnie atrakcyjnej murawy – to przede wszystkim sprawa bezpieczeństwa grających na nich zawodników. 

Zadbana i sprawna darń boiska korzystnie wpływa na:

– warunki gry,
– przyczepność,
– bezpieczeństwo zawodników (zmniejsza ryzyko kontuzji),
– żywotność drani,
– funkcjonalność murawy,
– widowiskowość rozgrywanego meczu.

Pielęgnacja i naprawa darni na boiskach piłkarskich musi uwzględniać: intensywność użytkowania boiska, wielkość murawy, czynniki pogodowe, na które wystawiona jest darń boiska. Tego typu murawa nierzadko wymaga nie tylko systematycznej pielęgnacji, ale także prac naprawczych – intensywna eksploatacja i ostre obuwie (korki piłkarskie) mogą prowadzić do ubytków w nawierzchni, które zagrażają bezpieczeństwu zawodników.

Pielęgnacja i naprawa darni na boiskach piłkarskich (1)

Zabiegi pielęgnacyjne i naprawcze w Krakowie – Ogród Expert

Pielęgnacja i naprawa darni na boiskach piłkarskich to profesjonalna, kompleksowa usługa wykonywana przez fachowców z Ogród Expert. Korzystamy z najwyższej jakości sprzętu oraz środków dedykowanych temu rodzajowi nawierzchni. Zapewniamy całoroczną pielęgnację darni dostosowaną do potrzeb wynikających z eksperckiej analizy płyty boiska. 

Nasza pielęgnacja i naprawa darni na boiskach piłkarskich obejmuje:

– koszenie,
– podlewanie,
– aerację otworową,
– nawożenie,
– wałowanie,
– wertykulację,
– piaskowanie,
– usuwanie uszkodzeń, uzupełnianie ubytków, dosiew trawy.

Pielęgnacja i naprawa darni na boiskach piłkarskich (2) — kopia

Bezpieczna murawa

Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, profesjonalnym środkom oraz wieloletniemu doświadczeniu pielęgnacja i naprawa darni na boiskach piłkarskich z Ogród Expert gwarantuje zachwycającą, zadbaną oraz bezpieczną murawę boiska zgodną z wymogami i normami dotyczącymi obiektów sportowych. Dbamy nie tylko o imponujący efekt wizualny, ale także o zapewnienie pełnej funkcjonalności darni. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się atrakcyjnym, bezpiecznym boiskiem piłkarskim przez cały rok!

Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków