Pielęgnacja ogrodów, całoroczna i jednorazowa

Decydując się na stworzenie pięknego ogrodu, musimy pamiętać, że wiąże się to z koniecznością dbania o jego wygląd przez cały rok. Zapominając o regularnej pielęgnacji nasz zielony zakątek szybko zniknie wśród opadłych liści, wysokiej trawie lub chwastach. Oczywiście wymaga to od nas systematyczności oraz odrobiny wolnego czasu. Nie każdy jest w stanie wygospodarować te kilka godzin, by zadbać o ogród. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy naszym Klientom profesjonalną pielęgnację, zarówno całoroczną, jak i jednorazową.

Całoroczna pielęgnacja ogrodów

Piękny ogródek to inwestycja, która może przynieść nam wiele radości, dlatego warto dbać, by to miejsce było, w jak najlepszym porządku. Pracownicy Ogród Expert to specjaliści w dziedzinie ogrodnictwa, dlatego powierzając im pielęgnację swojego ogrodu, decydujecie się Państwo na sprawną oraz fachową opiekę nie tylko nad roślinnością, ale także nad systemem nawadniania oraz innymi elementami takimi, jak altany czy oczko wodne.

Opieka nad utrzymaniem pięknego ogrodu, wymaga systematycznych prac związanych z jego pielęgnacją. Dbając o zieleń oraz wszelkie inne elementy ogrodu, dbacie Państwo także o swój portfel. O wiele bardziej opłaca się regularnie pielęgnować i doglądać ogrodu, niż naprawiać zaniedbania. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z Państwa może być ciężko wygospodarować czas, dlatego w naszej ofercie znajduje się całoroczna pielęgnacja ogrodów.

pielęgnacja ogrodów kraków 3

Jednorazowa pielęgnacja ogrodu

Oferta Ogród Expert zawiera także usługę jednorazowej pielęgnacji zieleni. Przed zimą oraz na wiosnę ogród wymaga szczególnej opieki. Jesienią nasi pracownicy uporządkują ogród, zgrabią liście, zrobią przegląd roślin pod kątem szkodników, a także, co istotne przygotują Państwa zieleń do zimowych chłodów. Natomiast wiosną zapewniamy uporządkowanie ociepleń zimowych, sanitarne cięcie oraz ogólne porządku w ogrodzie.

Każdemu zdarzają się także wypadki losowe, wyjazd wakacyjny lub dłuższa praca, dlatego w takich przypadkach również zachęcamy do skorzystania z naszej oferty jednorazowej pielęgnacji ogrodu. Zadbamy o Państwa zieleń pod Państwa nieobecność, abyście mogli cieszyć się ciągle pięknym oraz kolorowym ogrodem.

Pielęgnacja ogrodów z Ogród Expert

Zaufaj naszym doświadczonym pracownikom. Jako firma, która od wielu lat utrzymuje się na rynku, Ogród Expert oferuje kompleksowe usługi w zakresie pielęgnacji zieleni. Systematyczne oraz zorganizowane działania mogą przynieść długotrwały skutek w postaci pięknego ogrodu.
Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Ogród Expert to gwarancja pięknego ogrodu!

Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków