Projektowanie i zakładanie ogrodów

Nie jest łatwo zaprojektować ogród samemu. Gdy sami się za to weźmiemy, może się okazać, że jest to twardy orzech do zgryzienia. Wtedy z pomocą przychodzimy my – Ogród Expert. Wydaje się, że zaprojektowanie kawałka ziemi nie może być, aż tak trudne, a jednak nieprzemyślane decyzje mogą skutkować tym, że po jakimś czasie będzie konieczna zmiana wyglądu ogrodu. Nie każdy jest specjalistą od krzewów, drzew czy kwiatów. Nie każdy ma zmysł do planowania przestrzeni. Nasza firma to rozumie, dlatego przychodzi do z pomocą, oferując Państwu swoje usługi.

Dlaczego warto powierzyć nam zaprojektowanie ogrodu?

Dom z ogródkiem to jedno z wielu marzeń każdego człowieka. Każdy wie, że ogród przy domu to świetne miejsce, by usiąść, posłuchać ptaków, wsłuchać się w szum drzew, poczytać książkę. Dobrze zaprojektowany ogród to azyl od codzienności, od problemów, kłopotów. Ten kawałek naszej posesji, to także świetna wizytówka domu. Zadbany ogród przyciąga wzrok, zachęca do spędzenia w nim trochę czasu, zrelaksowania się.

Nie każdy jest specjalistą w dziedzinie projektowania zieleni. Ogród to nie tylko kilka kwiatów, posadzonych w taki czy inny sposób. Należy wiedzieć, co posadzić, gdzie posadzić. By zaprojektować i założyć ogród należy mieć choćby podstawową wiedzę na temat gleby, jej specyfiki. Oddając zaprojektowanie ogrodu w nasze ręce, masz pewność, że Twój ogród będzie wyglądał doskonale, nie tylko wiosną czy latem, ale przez cały rok. Nasi pracownicy wybiorą odpowiednią roślinność do gleby, która występuje na Państwa posesji.

projektowanie ogrodów kraków, zakładanie ogrodów kraków

Kompleksowy projekt ogrodu

Nasza firma zapewnia kompleksowe projektowanie ogrodu. Powierzając nam wykonanie projektu, dajemy gwarancję, że przydomowy ogród będzie nie tylko urządzony schludnie, ale również będzie funkcjonalny. Ogród to miejsce życia roślin, ale powinno być również dostosowane dla potrzeb człowieka, dlatego planując Państwa ogród nie zapomnimy o stoliku, fotelach, hamaku czy altanie. Oczywiście nasza firma uwzględnia każdy pomysł, potrzebę lub sugestię, które mają nasi klienci.

Inwestycja w ogród to inwestycja na lata. To bardzo podobny proces do budowy domu. W tym przypadku także wydajemy pieniądze, dlatego warto upewnić się, że to, co chcemy zbudować, będzie trwale, nie będzie wymagało częstych poprawek, remontów. Nasz projekt to gwarancja pięknego, zielonego ogrodu na wiele lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi architekci przygotują profesjonalny plan, dokładny spis materiałów, ich ilość, maksymalnie ułatwiając wykonanie ogrodu.

Ogród Expert – czekamy na Ciebie

Każdy projekt jest przygotowany indywidualnie pod daną posesję. Zapewniamy pomoc w każdym aspekcie od rozplanowania, aż do wykonania projektowania i zakładania ogrodu. Nasi pracownicy są fachowcami w dziedzinie planowania przestrzeni oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą, czekamy na Państwa!

Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków