Renowacja ogrodów z Ogród Expert

Każda rzecz, która się rzadko używa, każde miejsce, do którego się za często nie zagląda w końcu zacznie podupadać, aż stanie się brzydkie zakurzone. Podobnie jest z ogrodem. Jeśli zagląda się do niego sporadycznie, rzadko wykonuje się zabiegi pielęgnacyjne koniec, końców zacznie wyglądać, jak z horroru. Jest na to jednak pewien sposób. Kompleksowa renowacja ogrodu z Ogród Expert!

Tchnij nowe życie w swój ogród

Renowacja ogrodu wcale nie musi się wiązać z całkowitym zrównaniem placu. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, wykonywaniu oraz pielęgnacji terenów zielonych sprawiło, że doskonale wiemy, iż zaledwie kilka zmian na Państwa działce może w diametralny sposób odmienić jej wygląd, a ogród będzie wyglądał, jak z najlepszych magazynów.

Renowacja ogrodu polega na uporządkowaniu go, wyregulowaniu i odchwaszczeniu roślin, rabat, trawnika, a także uzupełnieniu braku w nasadzeniach. Przycięcie drzew oraz krzewów ogranicza ich rozrost. Nasi eksperci tworząc zupełnie nowe oblicze Państwa ogrodów wybiorą rośliny, które w danych warunkach glebowych oraz nasłonecznieniu będą się rozwijać prawidłowo. Oprócz kwiatów zadbają o to, by znalazły się w nim rośliny całoroczne, by mogli się Państwo cieszyć pięknym, zadbanym ogrodem przez 365 dni.

Renowacja ogrodów kraków

Puść wodze fantazji

Drzewa i krzewy w odświeżonym ogrodzie mogą przybierać różne formy oraz kształty. Jedną z usług oferowaną przez Ogród Expert to formowanie oraz przycinanie roślinności. Nasi pracownicy mają nie tylko dobrą rękę do drzew i krzewów, ale także sprawne oko. Wiele lat doświadczenia sprawiło, że opanowali tę sztukę do perfekcji.

Pomyśl o meblach ogrodowych

Ogród to nie tylko rośliny, ale także różnego rodzaju meble ogrodowe. Stolik, krzesła, fotele czy altana to świetne uzupełnienie działki. Kto nie chciałby po całym dniu pracy, usiąść w ogrodzie z herbatą oraz książką? Albo podczas letnich dni zaprosić znajomych do swojego rajskiego zakątka. Ogród Expert oprócz tego, że zajmie się florą, pomoże Państwu również w doborze odpowiednich mebli, a także ich najkorzystniejszym ustawieniem.

Jeszcze coś o ozdobach

Na sam koniec pozostaje kwestia detali. Państwa ogród może uzupełnić oczko wodne, kaskada, fontanna lub niewielkie figurki. Ogranicza nas tylko wielkość działki. Kreatywność to mocna strona naszych pracowników.

Zapewniamy, że przychodząc do Ogród Expert nie zawiedziecie się. Renowacja ogrodu przebiegnie sprawnie, a efekt końcowy będzie oszałamiający. Zapraszamy do współpracy! Działamy na terenie Krakowa i okolic.

Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków