Systemy nawadniania ogrodów

Jako fachowcy w branży ogrodniczej zdajemy sobie sprawę, jak ważne w procesie utrzymania pięknego i kolorowego ogrodu jest, by nasz zielony zakątek był odpowiednio nawodniony. Ogród Expert w ramach realizowanych licznych usług zapewnia również projekt oraz wykonanie odpowiedniego systemu nawadniania roślin w Twoim ogrodzie w Krakowie. Dzięki nam Twój ogród będzie zawsze świeży i kolorowy.

Wygoda na pierwszym miejscu

Każdy, kto posiada swój własny ogród, wie ile czasu trzeba poświęcić na podlewanie wszelkiej roślinności. Jest to proces niezbędny zwłaszcza w dni letnie, kiedy temperatury są bardzo wysokie, a rzadko pada deszcz. Nasza firma projektując Państwa ogród zapewnia także możliwość przygotowania planu systemu nawadniania. Nasi pracownicy, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu doradzą oraz rozplanują przebieg całego systemu, który sprawi, że już nigdy więcej nie będziecie musieli Państwo biegać z konewką pełną wody.

A co jeśli posiadasz już ogród, w którym nie zaplanowano systemu nawadniającego, a masz dość chodzenia z konewką? Zgłoś się do nas. Nasza firma oferuje także możliwość przerobienia obecnego ogrodu, tak, byś Ty również mógł być spokojny o swoje rośliny, gdy nie masz możliwości ich podlać, a niebo pozostaje zamknięte.

systemy nawadniania ogrodów kraków (3)

Co wchodzi w skład naszej oferty?

Przede wszystkim, tak jak już wspominaliśmy, nasza firma zapewnia odpowiedni projekt całego systemu. Źle rozplanowany system nawadniania lub w ogóle nie przemyślany nie wróży za dobrze. Nasi pracownicy znając wymiary działki, teren nawadniania są w stanie wykonać odpowiedni projekt instalacji, co jest niezwykle istotne w przypadku zaopatrywania się w sprzęt, który jest niezbędny do wykonania takiego systemu, a także jest gwarancją bezawaryjnego działania, dzięki czemu będziecie mogli Państwo spać spokojnie.

Systemy naziemne i podziemne

Nasza firma wykonuje zarówno systemy naziemne, jak i podziemne. Oba te systemy mają swoje zalety i wady oraz są przeznaczone dla innego rodzaju działki. Każdy z nich wymaga odpowiednich akcesoriów. Aby system działał poprawnie wszelkie elementy takie jak węże, trójniki, zawory czy kroplowniki powinny być wykonane z dobrej jakości materiałów. Nasi pracownicy znając ten temat od podszewki, są w stanie odpowiednio dobrać akcesoria, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić, że sprzęt, który wybraliście Was zawiedzie.

Naszą firmę tworzą wybitni specjaliści, którzy o ogrodzie i jego elementach wiedzą wszystko, dlatego warto nam zaufać.Zapraszamy do zapoznania z naszą pozostałą ofertą. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Czekamy na Państwa!

Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków