Trawniki z rolki lub z siewu, siatka na krety

Wśród naszych usług możecie Państwo znaleźć zakładanie trawnika dwiema metodami: nowoczesna z rolki lub tradycyjna z siewu w Krakowie. Zapewniamy transport, założenie oraz pielęgnację takiego trawnika, aż do uzyskania pięknej, gładkiej powierzchni. Nasi pracownicy to specjaliści w tej branży. Mają za sobą wiele lat doświadczenia oraz liczne, duże projekty, które są wizytówką naszej firmy do dziś.

Nie każdy rodzaj trawy jest optymalny dla każdej powierzchni. Ze względu na różne wymagania trawy oraz odmienne sposoby jej zakładania, w jednym przypadku optymalny będzie trawnik z rolki, a w innym z siewu. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji. Przed zakupem istnieje możliwość zapytania ich o poradę w sprawie odpowiedniego trawnika. Ze swojej strony zapewniamy fachową pomoc oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki nam możecie być Państwo pewni, że rodzaj trawnika został wybrany prawidłowo i nie będzie problemów podczas jego zakładania.


Zakładanie trawnika Kraków | Trawniki z rolki lub z siewu, siatka na krety

Dlaczego warto powierzyć nam założenie Twojego trawnika?

Jako profesjonaliści w branży ogrodniczej, mamy specjalistyczną wiedzę na temat procesów, działań oraz czasu, w jakim powinno się wykonywać poszczególne prace przy zakładaniu trawnika. Uzyskanie odpowiednio ładnego trawnika wymaga czasu.

Trawnik w rolce jest zdecydowanie szybszą metodą, jednak nie każda powierzchnia nadaje się na taki rodzaj. Jest to opcja, dla tych z Państwa, którym zależy na czasie. W krótkim czasie od dnia, w którym nasi pracownicy założą trawnik możecie się Państwo cieszyć widokiem gęstej, zielonej murawy.

Trawnik z siewu jest opcją dla tych, którzy są cierpliwi, jednak efekt końcowy będzie oszałamiający. Nasza firma zadba o to, by Państwa trawnik był zadbany oraz wzrastał w odpowiednich warunkach.

Jednym z zagrożeń dla pięknego trawnika są krety, jednak w naszym asortymencie znajdą Państwo rozwiązanie tego problemu. Proponujemy Wam siatkę ze sztucznego tworzywa, która chroni trawnik przed nieproszonymi gośćmi. Siatka osadzona w gruncie przed rozłożeniem rolek lub posianiem trawy gwarantuje, że żaden intruz nie zniszczy naszego trawnika.

Zakładanie trawników w Krakowie – Ogród Expert

Zakładanie trawnika to proces czasochłonny oraz wiążący się z określonymi kosztami jednak nasza firma zapewnia, że wszystkie prace będą wykonane z należytą starannością. Ogród Expert to także gwarancja atrakcyjnej ceny, dlatego warto się zapoznać z naszą ofertą. Dzięki naszym pracownikom Państwa trawnik może przypominać ten z największych aren piłkarskich świata. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków