Utrzymanie, sprzątanie i pielęgnacja terenów zielonych oraz parkingów w Krakowie

Dobry stan terenów zielonych wokół budynku oraz czysty i zadbany parking to dziś absolutne minimum, jakiego klienci firm lub innych instytucji oczekują od ich właścicieli. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, oferujemy naszym Klientom biznesowym profesjonalne utrzymanie terenów zielonych oraz parkingów.

Dbamy o otoczenie Państwa budynku, dzięki czemu – zgodnie z powiedzeniem, że jak cię widzą, tak cię piszą – zapewniamy efektywne wsparcie w dbaniu o wizerunek Państwa firmy. Jako profesjonalne przedsiębiorstwo ogrodnicze z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy całoroczne utrzymanie terenów zielonych oraz parkingów w nienagannym, funkcjonalnym stanie, który zapewni stały poziom wizualnej atrakcyjności nieruchomości.

Całoroczna pielęgnacja terenów zielonych w Krakowie

Każda roślinność wymaga pielęgnacji, w tym również trawniki, klomby czy mini-parki, które bardzo często znajdują się w najbliższym otoczeniu budynków firmowych, hoteli, restauracji oraz sklepów. Dlatego utrzymanie terenów zielonych to oferta dedykowana Klientom biznesowym – w środku to Państwo zapewniają najwyższej jakości produkty lub usługi, a o zewnętrzną wizytówkę firmy dbają pracownicy Ogród Expert.

Całoroczna pielęgnacja zieleni w Krakowie pozwala także zaoszczędzić czas i pieniądze. Znacznie opłacalniej jest regularnie dbać o zieleń niż później starać się naprawiać choćby kilkumiesięczne (zwłaszcza w okresie letnim) zaniedbania, dlatego tak ważne jest bieżące utrzymanie terenów zielonych oraz parkingów w dobrym stanie.

Pielęgnacja zieleni, terenów zielonych Kraków

Utrzymanie parkingów w Krakowie

Równie ważne, co utrzymanie terenów zielonych przy firmowym budynku, jest utrzymanie parkingów w czystości. Dotyczy to regularnego mycia, zamiatania, usuwania śmieci i innych nieczystości, a zimą również odśnieżania. Utrzymanie parkingów przez profesjonalną firmę sprawi, że przestrzeń będzie zawsze czysta i zadbana, co na pewno docenią Państwa klienci podczas parkowania samochodów. 

Schludny, wypielęgnowany parking to znakomita zewnętrza wizytówka – świadczy o dbałości o klientów, a także rzetelności i sumienności właściciela budynku. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a zadbanie o utrzymanie terenów zielonych oraz parkingów to inwestycja w pozytywny odbiór swojej działalności.

Pielęgnacja zieleni, terenów zielonych Kraków

Utrzymanie terenów zielonych oraz parkingów z Ogród Expert

Oferujemy profesjonalne utrzymanie terenów zielonych oraz parkingów na terenie Krakowa. Systematyczne i zorganizowane działania oraz korzystanie z najwyższej jakości sprzętu sprawia, że wykonujemy powierzone nam zadania sprawnie i skutecznie. Zaufaj doświadczonym pracownikom z Ogród Expert z Krakowa i przekonaj się, że utrzymanie terenów zielonych oraz parkingów nigdy nie było prostsze!

Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków