Zagospodarowanie skwerów zieleńców w Krakowie

Firma Ogród Expert wykonuje profesjonalne zagospodarowanie skwerów zieleńców. Dbamy o to, żeby publiczne tereny zielone były zadbane i estetyczne, a jednocześnie funkcjonalne. Zagospodarowanie skwerów  to usługa kierowana do Klientów biznesowych, obejmująca zarówno projekt, jak i realizację. Wykonujemy zamówienia publiczne oraz zlecenia na skwery i zieleńce należące do właścicieli firm, sklepów, restauracji czy innych nieruchomości. 

Realizowane przez naszych specjalistów zagospodarowanie skwerów zieleńców jest zgodne z aktualnymi przepisami zagospodarowania przestrzennego, infrastruktury społecznej oraz ochrony środowiska i uwzględnianie w ewidencji zieleni miejskiej.
Zagospodarowanie skwerów zieleńców wiąże się z umiejętnym połączeniem pięknej roślinności i funkcjonalnych elementów małej architektury. Jest to szczególnie ważne dla mieszkańców miejskich osiedli, którzy marzą o zabawie z dzieckiem czy spacerze na świeżym powietrzu w ładniejszych niż beton okolicznościach przyrody. 

Zagospodarowanie skwerów obejmuje takie elementy jak:

– dobór i zasadzenie roślin (drzewa, krzewy, byliny, żywopłoty),
– alejki, chodniki (o różnej nawierzchni),
– trawniki i ich pielęgnacja,
– ławki, stoliki, siedziska,
– place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu,
– kosze na śmieci,
– altany, karmniki dla ptaków.

Zagospodarowanie skwerów zieleńców w Krakowie (1)

Zagospodarowanie skwerów zieleńców jest zadaniem dla fachowców

Wymaga nie tylko umiejętności ogrodniczych, ale także znajomości zasad projektowania przestrzennego i miejskich przepisów gospodarowania mieniem. Połączenie estetyki z praktycznością zgodną z aktualnymi przepisami – tak jednym zdaniem można opisać zagospodarowanie skwerów zieleńców wykonywane przez naszych zawodowców.

Zagospodarowanie skwerów zieleńców w Krakowie (3)


Zagospodarowanie skwerów zieleńców z Ogród Expert. Bezpiecznie i z pomysłem

Dokładamy wszelkich starań, aby zagospodarowanie skwerów zieleńców było dopracowane w każdym najmniejszym szczególe. Wiemy, jak ważne jest, aby publiczna przestrzeń była jednocześnie bezpieczna i ładna. Dobieramy najwyższej jakości rośliny, które pięknie wyglądają oraz nie są wymagające w utrzymaniu. Każdy element małej architektury wybieramy według koncepcji, wychodzącej poza utarte schematy. 

Wszystkie działania opieramy na doświadczeniu, wiedzy i ciągle poszerzanych kompetencjach. Chcemy, żeby wykonywane przez nas zagospodarowanie skwerów zieleńców cieszyło się uznaniem nie tylko zleceniodawców, ale przede wszystkim ich późniejszych użytkowników. To najlepsza rekomendacja dla naszych usług.

Zobacz nasze portfolio

+48 607-833-032

poczta@ogrodexpert.pl

Ogród Expert

ul. Mieszka I 24
31-432 Kraków